Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Fotoodmładzanie

FOTOODMŁADZANIE

Fotoodmładzanie skóry z wykorzystaniem lasera IPL

Fotoodmładzanie skóry to zabieg ekspresowy – trwa od 20 do 40 minut i stosunkowo mało inwazyjny, dzięki czemu nie powoduje wyłączenia z  normalnego trybu życia. Zabieg polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła. Urządzenie IPL emituje w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie.

Fotoodmładzanie to delikatniejsza od dermabrazji laserowej i głębokich chemicznych peelingów, metoda regenerowania skóry za pomocą światła. Efektem tego zabiegu jest poprawa elastyczności, ujędrnienie i rozjaśnienie skóry. Fotoodmładzanie ma także inne zalety . Usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy , rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry.

 

Fotoodmładzanie najlepsze efekty daje po przeprowadzeniu serii (5-10) zabiegów, wykonywanych co 2-4 tygodnie. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa stanu skóry. W skórze zachodzą procesy naprawcze i lecznicze. Zwiększa się ilość kolagenu, elastyny i innych ważnych dla zdrowia skóry substancji (kolagenaza, receptor hialuronowego prokolagenu). Każde kolejne fotoodmładzanie wykonywane jest na innej głębokości, dlatego też pełny efekt można uzyskać dopiero po zakończeniu całej serii.

 

Przeciwwskazania do zabiegu laserem ipl

Zabieg z użyciem lasera IPL jest bezpieczną formą poprawiania urody, jednakże tak jak w przypadku większości innych zabiegów paramedycznych również i tu istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Należą do nich:

  • przebyta lub aktywna choroba nowotworowa,
  • stosowanie indywidualnych terapii hormonalnych (hormony światłouczulające),
  • cierpienie na fotodermatozę i choroby pęcherzowe skóry,
  • chorowanie na bielactwo, łuszczycę, Reticularis (marmurkowa skóra),
  • cierpienie na padaczkę (względne),
  • skłonność do przebarwień (względne) lub bliznowców,
  • ciąża i karmienie piersią.

Category:

Date: