Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Manicure hybrydowy

Manicure oraz Pedicure hybrydowy

Manicure oraz pedicure hybrydowy w salonie kosmetycznym Magnolia, ze względu na swoją trwałość i przystępną cenę zdobywa coraz więcej zwolenników.

 

Zabieg kosmetyczny manicure hybrydowego paznokci polega na nałożeniu na płytkę mieszanki lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Na pierwszy rzut oka nie wiele różni się od manicure tradycyjnego, gdyż rozpoczyna się tak samo. Po nałożeniu warstwy żelu utwardza się go w świetle lampy UV, a następnie nakłada warstwy koloru. Paznokcie po manicure hybrydowym są bardziej błyszczące oraz odporne na zadrapania i rozdwajanie. Płytka się nie odbarwia, lakier nie odpryskuje, utrzymuje się od dwóch do czterech tygodni.

 

Manicure/Pedicure hybrydowy daje możliwość wykonania wszelkich rodzajów zdobień, jak choćby francuski manicure, jeden kolor, a nawet wtapianie drobnych kamyczków. Produktu nie stosuje się jednak do przedłużania płytki – dlatego bliżej mu do mocnego lakieru do paznokci niż tipsów.

 

Do jego usunięcia stosuje się specjalny płyn, a zdjęcie hybrydy wykonuje się w salonie. Ponieważ w naszym salonie manicure/pedicure hybrydowy wykonuje jest za pomocą frezarki, jesteśmy w stanie lepiej i bardziej dokładnie przygotować płytkę do położenia lakieru. Nasze klientki cieszą się dłużej pięknym kolorem, częstotliwość zabiegów jest wydłużona, a odrost mniej widoczny.

  • Czas wykonywania zabiegu to ok. 1,5h.
  • Zaleca się powtarzanie zabiegu co 3 – 4 tygodnie.

Category:

Date: