Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Grupa preparatów biostymulujących jest duża i nieustannie się poszerza. Jednak każdy z nich jest inny, znaczące różnice odnajdujemy pod względem: rodzaju substancji czynnych, mechanizmu działania, wskazań, obszarów leczenia, technik iniekcji, rezultatów oraz długości ich utrzymywania się. Zawsze powinny być indywidualnie dobierane do każdego pacjenta. Najpopularniejsze stymulatory tkankowe wykorzystywane do zabiegów to: kwas L-polimlekowy, hydroksyapatyt wapnia. Co to oznacza? Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłycaniu. Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz – wyraźny ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

 

Dla kogo? Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry!

Z czego jest produkt? Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów, wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

 

Jednym z pożądanych przez klientki stymulatorów jest Hydroksyapatyt wapnia to preparat, który składa się z mikrosfer hydroksyapatytu, zawieszonych w nośniku żelowym (w stosunku 30% do 70%). Jest bezpieczny i biokompatybilny, dlatego przed zabiegiem nie trzeba wykonywać prób uczuleniowych. Hydroksyapatyt wapnia ma identyczny skład, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. Jest wykorzystywany do przeprowadzania natychmiastowej i długotrwałej korekcji owalu twarzy oraz wypełniania zmarszczek. W miejscu podania preparatu następuje zainicjowanie produkcji nowych włókien kolagenowych. Preparat ten jest przeciwwskazany do iniekcji w ruchome obszary twarzy, czyli usta, okolicę nad krawędzią oczodołu, czy do korekcji zmarszczek czoła.

Wskazania do zabiegów z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych:

  • korekcja fałdów nosowo-wargowych,
  • modelowanie policzków,
  • wypełnianie linii marionetki,
  • korekta linii żuchwy i okolicy podjarzmowej.

 

Przeciwwskazania do zabiegu z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych

Zabieg z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych jest bezpieczną formą poprawiania urody, jednakże tak jak w przypadku większości innych zabiegów paramedycznych również i tu istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Należą do nich:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • aktywna infekcja Herpes,
  • uczulenie na składniki preparatu,
  • choroby autoimunlogiczne.

Category:

Date: