Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Usuwanie rumienia

USUWANIE RUMIENIA

Usuwanie rumienia z wykorzystaniem lasera IPL

Rumień to gęsta sieć drobnych, poszerzonych naczynek, dające efekt zaczerwienionej twarzy, który stale się utrzymuje. W pozbyciu się tej przypadłości skuteczne są lasery naczyniowe, ale też świetnie sprawdza się terapia światłem IPL.

 

Stres, gorące lub pikantne potrawy, alkohol, nagłe zmiany temperatur to czynniki, które najczęściej wywołują szybkie i nagłe czerwienienie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Taka skłonność to pierwszy sygnał świadczący o obecności rumienia. Zaburzenia pracy naczyniowej to całe spektrum zjawisk: począwszy od rumienia napadowego, przez utrwalony, od drobnych teleangiektazji po duże ilości rozszerzonych naczynek, tworzących na skórze prawdziwą pajęczynę.

 

Jeżeli zauważasz u siebie któryś z powyższych problemów – działaj szybko! W terapii rumienia ważne aby zdławić problem w zarodku zanim jeszcze rozwinie się na dobre! Umów się na konsultację i pożegnaj kłopotliwy problem.

 

Przeciwwskazania do zabiegu laserem ipl

Zabieg z użyciem lasera IPL jest bezpieczną formą poprawiania urody, jednakże tak jak w przypadku większości innych zabiegów paramedycznych również i tu istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Należą do nich:

  • przebyta lub aktywna choroba nowotworowa,
  • stosowanie indywidualnych terapii hormonalnych (hormony światłouczulające),
  • cierpienie na fotodermatozę i choroby pęcherzowe skóry,
  • chorowanie na bielactwo, łuszczycę, Reticularis (marmurkowa skóra),
  • cierpienie na padaczkę (względne),
  • skłonność do przebarwień (względne) lub bliznowców,
  • ciąża i karmienie piersią.

Category:

Date: