Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Laseroterapia naczyniowa

LASEROTERAPIA NACZYNIOWA

Terapia naczyniowa pękniętych naczynek Laserem diodowym Spider 980nm 60W

Pęknięte naczynka czyli tzw. pajączki najczęściej pojawiają się na twarzy oraz kończynach dolnych. Za sprawą zabiegu jakim jest terapia naczyniowa pęknięte naczynka nie muszą być już powodem problemów czy kompleksów. Zamykanie naczynek to precyzyjny zabieg. Wykonywany jest jednorazowo w przypadku małych pajączków. Przy grubszych naczynkach o średnicy 3-4mm lub gdy sieć jest bardzo gęsta, zabieg trzeba w tym samym obszarze powtórzyć. Aby osiągnąć dobry efekt zabiegu laseroterapii pękniętych naczynek w salonie kosmetycznym, trzeba zamknąć naczynka na całym obszarze dookoła, gdyż są one połączone w jedną sieć.

 

Laser diodowy Spider, na którym wykonujemy zabiegi laseroterapii w salonie Magnolia, jest nowoczesnym generatorem światła laserowego dużej mocy o długości fali 980nm. Terapia laserem jest bezpieczna. W przeciwieństwie do laserów frakcyjnych CO2, lasery diodowy powodują zdecydowanie mniej skutków ubocznych. Przewaga polega na wykorzystaniu giętkich światłowodów kwarcowych oraz stosowanie fal podczerwonych silnie pochłanianych przez hemoglobinę, melaninę i wodę. Tym samym, można użyć znacznie mniejszej mocy, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegu zamykania naczyń, eliminując możliwość wystąpienia niezamierzonych uszkodzeń ciała.

 

PRZECIWWSKAZANIA do wykonania laseroterapii naczyniowej

Laseroterapia naczyniowa jest bezpieczną formą poprawiania urody, jednakże tak jak w przypadku większości innych zabiegów paramedycznych również i tu istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Należą do nich:

  • aktywne nowotwory,
  • ciąża,
  • infekcje – zarówno wirusowe, grzybicze, jak i bakteryjne,
  • gruźlica,
  • stosowanie leków fotouczulających.

Category:

Date: