Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Laserowa depilacja

depilacja laserowa

Depilacja laserowa Laserem diodowym VERUS 3 COLOR

Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów laserowych na świecie. Od wielu lat korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W naszym Salonie Kosmetycznym MAGNOLIA mamy państwu do zaoferowania najnowocześniejszy laser diodowy VERSUS 3 COLOR, dzięki któremu pozbędziesz się trwale zbędnego owłosienia z różnych miejsc na twoim ciele. Atutem naszego profesjonalnego sprzętu jest zastosowanie 3 długości fali w jednej głowicy, dotąd niespotykanych na rynku.

  • 755nm – dla najszerszej gamy typów i kolorów włosów. Ta długość fali zapewnia mocniejsze pochłanianie energii przez chromofor melaniny, co czyni ją idealną dla najszerszego zakresu rodzajów włosów i kolorów – szczególnie jasnych i cienkich.
  • 808nm – klasyczna długość fali w depilacji laserowej zapewniająca głęboką penetrację mieszków włosowych z wysoką i średnią mocą oraz dużą częstotliwością.
  • 1064nm – długość fali idealna dla ciemniejszych typów skóry i ciemnych, głęboko osadzonych włosów. Ta długość fali działa przede wszystkim na hemoglobinę, niszcząc naczynia krwionośne odżywiające mieszki włosowe.

Dobór najlepszych parametrów, unikalny podwójny system chłodzenia głowicy sprawia, że zabieg jest bardzo mało odczuwalny dla klientki, a przede wszystkim bardzo efektywny, co zauważymy już po pierwszym zabiegu. Zaletą lasera diodowego Versus jest emisja impulsowej wiązki, co pozwala użyć znacznej mocy w impulsie i osiągnąć maksymalną głębokość penetracji bezpośrednio przełożonej na efekt zabiegowy

Category:

Date: