Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Makijaż permanentny

MAKIJAŻE PERMANENTNE

Makijaż permanentny TAFFY –  system  microblading

Metoda TAFFY cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Pań, które chciałaby poprawić wygląd swoich niewyraźnych brwi lub ich braku. Oferujemy Państwu bardzo delikatną, a zarazem trwałą metodę wykonania makijażu permanentnego polegającą na zagęszczeniu, formowaniu lub całej rekonstrukcji brwi. Pracujemy na najwyższej klasy urządzeniach oraz pigmentach ,które przepięknie utrwalają się w skórze nie odbarwiając się z upływem czasu na inny kolor. Wszystkie pigmenty posiadają certyfikaty UE. Metoda TAFFY wzbudza wśród Klientów najczęściej reakcję zdziwienia co do jego prostoty, ale równocześnie zachwyca efektami wykonanego obrazu brwi oraz włosa.

 

Makijaż permanentny ODED – system 3- igłowej łagodnej mikropigmentacji

Metoda ODED zapewnia najłagodniejszą formę pigmentacji. Uzyskiwane za pomocą metody ODED kontury ust i kreski wokół oczu są bardzo precyzyjne. Nasz makijaż określany jest na ok. 3 lata trwałości. Sprzęt na którym pracujemy to jedyne urządzenie w  Polsce, które posiada 3-igłową głowicę, dzięki której skóra po zabiegu nie jest opuchnięta ani podrażniona. Metodą ODED możemy wykonać wymarzony kształt brwi, piękny cień ombre, a także od niedawna wykonywany efekt pudru oraz efekt hybrydowy. Możemy też wszystkie te metody połączyć.

 

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego

Mikropigmentacja jest bezpieczną formą poprawiania urody, jednakże tak jak w przypadku większości innych zabiegów paramedycznych również i tu istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Możemy je podzielić na czasowe, względne i bezwzględne.

 

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE

Zabieg makijażu trwałego nie może zostać czasowo wykonany jeśli u klienta występuje którekolwiek z wymienionych przeciwwskazań:

 • infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze,
 • uszkodzenia skóry w miejscu pigmentowania,
 • ciąża i okres laktacji,
 • radio lub chemioterapia,
 • menstruacja,
 • półpasiec,
 • świeże blizny,
 • poparzenie słoneczne,
 • stany zapalne,
 • wybroczyny skórne,
 • obniżenie odporności organizmu, infekcje, stany podgorączkowe.

 

PRZECIWWSKAZANIA WZGLĘDNE

To takie przeciwwskazania, które wymagają konsultacji i zgody lekarza na wykonanie zabiegu makijażu permanentnego.

 • Uzgodnienie zabiegu z lekarzem nie niezbędne jest w przypadku osób z chorobami serca, cukrzycą, epilepsją, hemofilią, z zaburzeniami psychicznymi, i z chorobami skóry.
 • Przeciwskazania względne do przeprowadzenia zabiegu makijażu permanentnego metodą TAFFY i ODED dotyczą również osób zażywających leki: uspokajające, nasenne, przeciwzakrzepowe, sterydowe (trudniejsze gojenie), przeciwzapalne, antydepresyjne, grzybobójcze i antybiotyki, cukrzyca (jeśli jest wyrównana – można wykonać zabieg).

 

PRZECIWWSKAZANIA BEZWZGLĘDNE
Są przypadki, w których wykonanie makijażu permanentnego jest całkowicie zabronione, a zalicza się do nich reakcje alergiczne na barwniki, aktywne nowotwory, choroby skóry na powierzchni pigmentowanej ( m.in. łuszczyca, pokrzywka) i wykwity skórne. Choroby siatkówki i rogówki oka.

Category:

Date: