Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Peeling chemiczny

PEELING CHEMICZNY – MONOKWASY

Profesjonalny peelingi chemiczne produktami marki Peel Mission®

Oferta peelingu chemicznego w naszym salonie kosmetycznym skierowana jest dla osób zmagającymi się z trądzikiem pospolitym, różowatym, przebarwieniami, a także dla wszystkich tych, którzy chcą przeciwdziałać starzeniu się skóry. Marka posiada w ofercie kwasy letnie oraz zimowe, dlatego mamy możliwość wykonywania  zabiegów również latem, kiedy występuje problem ze skórą opaloną oraz suchą.

Peel Mission® to marka, której obecność od ponad 5-ciu lat cieszy się ogromnym zaufaniem pośród wyspecjalizowanych gabinetów kosmetycznych. Oferuje 135 produktów bazujących na kwasach przeznaczonych do użytku profesjonalnego, a także pielęgnacji domowej. Produkty posiadają mechanizm działania, dzięki któremu wspomagają walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukuje ich objawy. Farmaceutyczna receptura bazuje na monokwasach i pozwala stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA PEELINGU CHEMICZNEGO

Peeling chemiczny kwasami jest bezpieczną formą poprawiania urody, jednakże tak jak w przypadku większości innych zabiegów paramedycznych również i tu istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Należą do nich:

  • ciąża, karmienie piersią,
  • alergie skórne,
  • aktywne zmiany bakteryjne, grzybicze, wirusowe,
  • ekspozycja skóry na słońce tylko przy kwasach zimowych
  • skłonność do bliznowców,
  • doustna terapia witaminą A,
  • przerwanie ciągłości naskórka.

Category:

Date: